Kërcënon Vulin: Ushtrimet ushtarake mesazh për miqtë e armiqtë
Kërcënon Vulin: Ushtrimet ushtarake mesazh për miqtë e armiqtë
10.09.2019 | 12:06
Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksander Vulin, ka thënë se çdo ushtrim ushtarak i ushtrisë
Veselinoviq braktis mbledhjen e KQZ-së, i pakënaqur me vendimin për dokumentet e votimit
Veselinoviq braktis mbledhjen e KQZ-së, i pakënaqur me vendimin për dokumentet e votimit
10.09.2019 | 12:03
Anëtari i Komisionit Qendror Zgjedhor, Stevan Veselinoviq, e ka braktisur mbledhjen e këtij
Haradinaj takohet me Tahirin
Haradinaj takohet me Tahirin
15.07.2019 | 15:54
Sot, ndalesa e rradhës për Kryeministrin Haradinaj ishte Vushtrria, ku takoi Kryetarin Xhafer
Oda Ekonomike Amerikane kërkon mbështetje për aftësimin e të rinjve
Oda Ekonomike Amerikane kërkon mbështetje për aftësimin e të rinjve Zvogëlimi i boshllëkut të shkathtësive në fuqinë punëtore përmes iniciativave
Oda Amerikane thërret institucionet të ndalojnë praktikat jo të drejta afariste
Oda Amerikane thërret institucionet të ndalojnë praktikat jo të drejta afariste Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë, ka rikujtuar institucionet e Republikës së
BERZH: Për të arritur Evropën ju duhen 200 vite
BERZH: Për të arritur Evropën ju duhen 200 vite Nëse vazhdojnë të zhvillohen me të njëjtat ritme të ulëta ekonomike, vendet e
Nobelistët paralajmërojnë krizë të re ekonomike
Nobelistët paralajmërojnë krizë të re ekonomike Elita e ekonomistëve globalë besojnë se e ardhmja e euros është e pasigurt. Ata
Miqësore mes FC Feronikelit dhe AC Milan
Pogba mungon në stërvitje të klubit
Gjendet trupi i pajetë i Floriana Ismaili
Trajneri i Serbisë, tregon pse e "la në lloq" Malin e Zi
Juventus zyrtarizon Adrien Rabiot
Hernandez para zyrtarizimit në Milan
Valon Behrami pritet të transferohet në Sion
Feronikeli kualifikohet për raundin tjetër në Champions League
Feronikeli prek finalen e para-eliminatorëve
Patriot Behrami ka triumfuar ndaj italianit Vincenzo Mangiacapre
Bitcoin po hargjon energji elektrike sa Zvicrra Bitcoin përdor po aq energji elektrike sa shpenzon mbarë Zvicra sipas të dhënave të publikuara nga
Ky shfletues paguan për reklamat që shihni Google Chrome, shfletuesi lider i padiskutueshëm me 2 miliardë përdorues globalisht, po përgatitet
Web browser që bllokon shumë më shpejtë reklamat Së fundi Gogle prezantoi “Manifest V3” një suitë e re ndryshimesh për shfletuesin Chromium të cilat
Bitcoin arrinë në 11,000 dollarë? Kriptomonedha e parë dhe më e madhja në botë u ngjit në 11,307 dollarë mbrëmjen e së Dielës ndërsa
Makina Elektrike Tesla Model 3 Kompania ka rritur prodhimin e Model 3 për ta bërë të disponueshme për masat. Në të njëjtën kohë
Apple mund të vendosë ekrane OLED edhe tek laptopët dhe tabletët Apple mund të përdorë ekrane OLED të rangut të lartë në më shumë pajisje, jo pse do të dëshironte
Prishtinë
Temperature
Tiranë
Temperature
Shkup
Temperature